Plisy okienne COSIMO – elegancka i funkcjonalna dekoracja okien w biurze

Estimated read time 3 min read

Urządzając gabinet, nie ważne czy to w firmie czy prywatnym domu trzeba mieć na uwadze, że należy urządzić go tak, by prezentował się elegancko i z klasą. To miejsce, do którego zapraszać będziemy potencjalnych klientów, a jego wygląd świadczyć będzie o prestiżu firmy. Miejsce pracy powinniśmy urządzić praktycznie, a zarazem zapewnić komfort pracy.

Ważnym elementem, który trzeba będzie wybrać to osłona okien, powinna być odpowiednio dobrana, by ułatwić wykonywaną pracę. Doskonałym pomysłem do biura będą plisy okienne COSIMO.  Skutecznie chronią pomieszczenie przed silnym nasłonecznieniem. Od klasycznych rolet czy żaluzji odróżniają się tym, że umożliwiają zasłonięcie wybranego fragmentu okna, a tkaninę można przesuwać zarówno od góry jak i od dołu.

Plisy okienne jako dekoracja okien w biurze

businessman stoi przy oknie w swoim biurzePlisy wyróżniają się nadzwyczajną funkcjonalnością, ochrona przed silnym nasłonecznieniem jest skuteczna, a pomieszczenia nabierają oryginalnego, ciekawego wyglądu. Tkaniny plis okiennych wykonane są z najlepszych materiałów oraz świadczą o najwyższej jakości. Profile rolet plisowanych wykonane są z aluminium. Posiadają również dobrze skonstruowany mechanizm podnoszenia i opuszczania. Plisy idealnie nadają się do biura, są świetną ozdobą wnętrza, która dodaje charakteru, a dodatkowo spełniają swą rolę funkcjonalną. Pozwalają na wpuszczenie światła w takiej ilości jakiej potrzebujemy, bo to właśnie my decydujemy jaka ilość promieni słonecznych ma wpadać do środka. Plisy z pewnością nadają pomieszczeniu elegancji. Prezentują się zjawiskowo, zarówno w blasku słońca, ale też w sztucznym oświetleniu. Razem z obecnym już stylem biura tworzą ciekawą aranżację. Podkreślają styl pomieszczenia, nadając prestiżu firmie, co jest bardzo istotne, gdyż w firmie przebywa wielu klientów. Zaletą plis jest łatwość czyszczenia, nie powinno ono sprawić problemów.

Żaluzje plisowane bez wahania spełnią wymagania najbardziej wymagających osób. Zapewnią poczucie prywatności, pozwalając uniknąć ciekawskich spojrzeń przechodniów. Mogą być dekoracją biura nadającą mu estetycznego wyglądu, ale co najważniejsze chronić będą przed zbyt silnym nasłonecznieniem i nagrzaniem się pomieszczenia, co jest bardzo istotne w przypadku biura, ponieważ podczas pracy muszą zapewnione być odpowiednie warunki, takie dzięki, którym bez przeszkód będzie można wykonywać swoją pracę.

W letnie dni, gdy słońce mocno potrafi uprzykrzyć życie, odbijając się od monitora i rażąc w oczy plisy spełnią swą rolę bez dwóch zdań. Osłona ta wyróżnia się wszechstronnością, gdyż może być wykonana na wymiar, co oznacza, że pasować może na różne okna. Czy to prostokątne, trójkątne, owalne, a nawet w płaszczyźnie pionowej – plisa sprosta każdemu wyzwaniu architektonicznemu. W pozycji złożonej plisa pozostaje niewidoczna na oknie, a jeśli potrzebujemy właściwej atmosfery we wnętrzu można ją naciągnąć na okno, w zależności od tego jakiego przyciemnienia potrzebujemy. Dodatkowo szeroka paleta barw pozwoli dobrać taki odcień, który idealnie będzie współgrał z wyposażeniem biura.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours