Najciekawsze prezenty ślubne od współpracowników w firmie

Estimated read time 3 min read

Wybór prezentu ślubnego dla współpracowników z firmy jest nie lada wyzwaniem. Chcemy, aby prezent przypadł do gustu osobom obdarowanym i został wykorzystany. Nie zawsze jednak trafimy w gust innych osób i okazać się może, że prezent został nietrafiony.

Z jednej strony szukamy prezentu, który będzie stonowany i trafiony, względem relacji, które łączą nas z osobą obdarowaną. Z drugiej strony chcielibyśmy, aby prezent był oryginalny i wyszukany, ale jednocześnie, żeby osoba obdarowana była zadowolona. Sakrament zawarcia związku małżeńskiego jest podniosłą i ważną chwilą dla osób wstępujących w ten związek, dlatego każdy tak bardzo chciałby zadowolić solenizantów. Najbardziej popularnym sposobem na na poinformowanie współpracowników  z firmy o tak ważnym dniu jest wysłanie wiadomości email do wszystkich osób z którymi współpracujemy.

Zwyczajem jest pojawienie się delegacji z pracy na uroczystości i wręczenie prezentów, ewentualnie prezenty wręczane są w firmie. Warto zapoznać się z listą prezentów, którymi współpracownicy chętnie obdarowują osoby z pracy. Pierwszym bardzo chętnie wybieranym prezentem dla Pary Młodej jest kolacja dla dwojga. Taki podarunek na pewno ucieszy Młodożeńców, kolacja w eleganckiej restauracji, wyśmienite jedzenie, przyjemna atmosfera sprawi, że osobom obdarowanym będzie bardzo miło. Zaproszenie na kolację w formie vouchera, zapakowane w bogato zdobionym pudełku to zdecydowanie idealny upominek. Najlepiej, aby voucher miał termin realizacji minimum rok, wtedy para młoda będzie miała wybrać termin w najbardziej dogodnym dla nich czasie.

Wielu osobom przychodzą do głowy także inne bony oraz karty podarunkowe, np. na masaże, spa czy sesję zdjęciową. Innym pomysłem na prezent dla Nowożeńców jest wino, dobrej jakości rocznik, na pewno ucieszy smakoszy tego napoju. Obecnie bukiety kwiatów wręczane Młodej Parze wychodzą z mody, coraz częściej Młodzi w zaproszeniu podają co chcieliby dostać zamiast kwiatów. Najczęściej wybór pada właśnie na wino, dlatego warto iść za tą propozycją i postawić na ten trunek wraz z całym kompletem przydatnych akcesoriów, takich jak: pompka próżniowa, korkociąg, kubek chłodzący czy karafka na wino. Taki prezent z pewnością ucieszy koneserów wina.

Dobrą propozycją na prezent dla Młodej Pary są akcesoria do domu. Nowożeńcy, którzy dopiero kompletują wyposażenie nowego mieszkania skupiają się najpierw na najważniejszych elementach, a zakup dekoracji zostawiają na później. Gustowny gadżet nie wymaga dużego budżetu, a stanowi piękną pamiątkę z okazji dnia ślubu, który przez wiele lat przypominać będzie nowożeńcom o koleżankach i kolegach z pracy. Takim drobnym gadżetem do domu może być, np. ozdobny wazon, figurka, czy nawet obraz. Takie drobne dekoracje sprawiają, że miejsce staje się wyraziste i nabiera charakteru. Jeśli chcemy, aby prezent od nas był nietuzinkowy to można zdecydować się na prezenty lotnicze. Wszystko zależy od tego jaki temperament ma Para Młoda, jeśli są to bardzo odważne i szalone osoby to można pokusić się o lot paralotnią lub skok ze spadochronu. Dla tych mniej odważnych może być lot widokowy, pełny nieziemskich, pięknych widoków na pewno zapewni parze niezapomniane emocje.

Więcej informacji o pomysłach na prezent i inspiracjach ślubnych znajdziesz na stronie fotografa ślubnego Tomka Willmanna.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours