Witamy na naszym blogu!

Witamy serdecznie na naszym firmowym blogu.

Firma mdh sp. z o.o. od 15 lat proponuje rozwiązania medyczne w zakresie ortopedii i rehabilitacji. Specjalizuje się w usprawnianiu osób z dysfunkcjami narządu ruchu. Aktywność biznesowa spółki jest widoczna w wielu obszarach działalności (produkcja, import, eksport, dystrybucja). Jest producentem obuwia profilaktycznego, artykułów ortotycznych, wytwórcą przedmiotów rehabilitacyjnych. Posiada udziały w podmiotach zależnych krajowych jak i zagranicznych.

Spółka prowadzi działalność w oparciu o sprzedaż własnych artykułów, posiada umowy wyłączności znanych marek światowych na terenie kraju i Europy, współpracuje aktywnie z kilkuset sklepami sprzętu medycznego w Polsce, eksportuje produkty pod własnym brandem do różnych krajów na świecie. MDH ma największy udział w portfelu zakupowym towarów i usług detalistów medycznych w Polsce.
Dział badawczo-rozwojowy spółki mieści się w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, produkcja odbywa się w Polsce, na Ukrainie, na Litwie, oraz w krajach Bliskiego Wschodu. Przedstawiciele handlowi MDH działają na terytorium Polski.

Wszystkie nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów i spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Nad jakością i rozwojem czuwa zespół konstruktorów, który wciąż udoskonala produkty zgodnie z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi i wiedzą medyczną, popartą badaniami, oferując tym samym sprzęt medyczny, który odpowiada funkcjonalnie i wzorniczo na zapotrzebowanie rynku i wpisuje się w światowe trendy branży medycznej. Na potwierdzenie tego MDH posiada system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2009 oraz z wymaganiami normy dla wytwórców i dystrybutorów wyrobów medycznych EN ISO 13485:2012 w zakresie projektowania, produkcji, dystrybucji oraz serwisu wyrobów ortopedycznych i rehabilitacyjnych. Został także przyjęty w poczet członków POLMED ? Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Wyrobów Medycznych, która reprezentuje interesy firm członkowskich wobec organów państwowych, samorządowych czy instytucji społecznych.

Zapraszamy do częstych odwiedzin naszego bloga na bieżąco informować będziemy o najważniejszych wydarzeniach dotyczących naszej firmy oraz aktualnych promocjach. Szczegółowa oferta naszej firmy znajduję się pod adresem strony internetowej: http://www.mdh.pl/.

Pozdrawiamy, zespół mdh.

ID-100251650

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*