Targi Rehacare 2014 za nami?

W dniach 24-27 września przedstawiciele branży rehabilitacyjnej i opiekuńczej spotkali się na najważniejszym międzynarodowym tego typu wydarzeniu – targach Rehacare w Düsseldorfie. Wystawcy z całego świata zaprezentowali produkty i usługi dla osób niepełnosprawnych lub tych, które wymagają opieki, aby ułatwić ich codzienne życie.

Jednym z głównych problemów naszych czasów jest to, jak radzić sobie z niepełnosprawnościami, opieką codzienną i podniesieniem jakości życia osób starszych. Około 51 tys. odwiedzających targi w tym wiele osób niepełnosprawnych i zależnych od opieki innych przybyło do hal targowych w Düsseldorfie, aby uczyć się od ponad 900 wystawców z 36 krajów na temat innowacyjnych technologii wspomagających, uzyskać nowe informacje i wymienić doświadczenia.

Według reprezentatywnego sondażu przeprowadzonego wśród osób obecnych na REHACARE 2014, 96 procent z nich było zadowolonych z targów i poziomu ich organizacji.

Marki mdh i Meyra uczestniczyły w tym wydarzeniu na powierzchni blisko 500 mkw. Zaprezentowane zostały wszystkie kluczowe brandy, także te nie związane ściśle z branżą rehabilitacyjną. Samej prezentacji produktów towarzyszyły artystyczne występy i pokazy. Całości dopełniła duża frekwencja na naszym stoisku i ogromne zainteresowanie produktami.

Na kolejne targi REHACARE zapraszamy w dniach 14-17 października 2015.

Tymczasem zapraszamy na krótką fotorelację z targów widzianych naszymi oczami. U boku Meyry zaprezentowaliśmy również inne nasze produkty, z działów rehabilitacji, ortopedii i profilaktyki. A Wam jak podobały się targi i nasze stoisko?

Pozdrawiamy

Rehacare 2014

Stoisko z wózkami VITEA CARE i mtb

Rehacare 2014

Stoiska Meyra

Rehacare 2014

Stoisko mdh EXPORT

Rehacare 2014

Stoisko Qmed i Memo

Rehacare 2014

Nasza reprezentacja oklaskująca występy artystyczne w trakcie targów

Rehacare 2014

Prawdziwi artyści

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*