Finałowa gala wyborów Miss Polski na Wózku 2015 coraz bliżej!

Wielkimi krokami zbliża się finałowa gala wyborów Miss Polski na Wózku 2015. Do wydarzenia, które odbędzie się w warszawskim Amfiteatrze Bemowo, pozostały już niecałe dwa tygodnie. 25. lipca poznamy trzecią w historii najpiękniejszą Polkę, poruszającą się na wózku inwalidzkim. W grze o tytuł pozostało ledwie 12 uczestniczek, które od najbliższego piątku będą przygotowywały się do wielkiego finału na specjalnych warsztatach. Przypomnijmy, że poprzez markę Meyra jesteśmy jednym z partnerów zarówno organizatora, Fundacji Jedyna Taka, jak i samego wydarzenia.

Finałowa dwunastka została wyłoniona w zeszłym miesiącu. Dziesięć finalistek wyselekcjonowano w głosowaniu za pośrednictwem SMS, natomiast dwie pozostałe otrzymały tzw. dzikie karty od jury. W piątek wszystkie 12 pań spotka się w Warszawie, by podczas kolejnych dziewięciu dni jak najlepiej przygotować się do bycia Miss. Warsztaty będą dla nich czasem, z którego będą mogły wynieść bardzo wiele, nie tylko z punktu widzenia walki o koronę. Wśród przewidzianych atrakcji znajdują się m.in. profesjonalne sesje zdjęciowe oraz spotkania z coachem.

 miss polski na wózku 2015

Baner zapowiadający galę finałową wyborów Miss Polski na Wózku 2015

Po kilkudniowych przygotowaniach nadejdzie czas prawdy – dowiemy się, komu, decyzją jury, poprzednia Miss Julia Torla przekaże koronę i tytuł najpiękniejszej. Znane są już szczegóły dotyczące finałowej gali. Rozpocznie się ona 25 lipca o godzinie 20:00, w Amfiteatrze Bemowo w Warszawie. Prowadzącym imprezę będzie Conrado Moreno, syn Hiszpana i Polki, znany szerszej publiczności z programu ?Europa da się lubić?. Zmagania finałowej dwunastki swoim występem uświetnią znane postaci polskiej sceny muzycznej – duet Donatan i Cleo, a także artysta Teatru Buffo Artur Chamski w duecie z aktorem Markiem Kaliszukiem. Oprócz nowej Miss Polski na Wózku poznamy również I i II Wicemiss, a także Miss Foto, Miss Publiczności i Miss Popularności.

Niewątpliwie zapowiada się gorący lipcowy wieczór, niezależnie od warunków pogodowych. Proponujemy już dziś zarezerwować sobie czas tego dnia i pojawić się w Warszawie, by na własne oczy zobaczyć najpiękniejsze panie na wózkach inwalidzkich. My będziemy na pewno!

Pozdrawiamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*