Aktualności w mdh

Poniżej przedstawiamy kilka informacji związanych z naszą firmą, którymi chcielibyśmy się podzielić z naszymi czytelnikami, a dotychczas nie było możliwości zrobić tego za pośrednictwem niniejszego bloga.

1) W najnowszym numerze lokalnego pisma „Łódź kreuje innowacje” pojawił się artykuł na temat naszej firmy, zatytułowany zaczerpniętym z naszego motto hasłem „Wprawiają w ruch”. Artykuł traktuje o działalności firmy, naszej innowacyjności oraz o uzyskanych przez nas nagrodach i wyróżnieniach. W artykule pojawiają się wypowiedzi prezesa mdh, Tadeusza Baczyńskiego oraz naszego specjalisty ds. medycznych, mgr-a Łukasza Małkowskiego. Zapraszamy do lektury (str. 23-25).

2) W dniach 16-18 kwietnia br. w Kassel odbywać się będą Targi Expolife International, a więc międzynarodowe targi sprzętu ortopedycznego, rehabilitacyjnego, sanitarnego oraz butów ortopedycznych. Wśród 250 wystawców nie zabraknie również naszej firmy. W Kassel zaprezentujemy zarówno nasze nowości, jak również znane i cenione rozwiązania. Zapraszamy na stoisko E08 w halach nr 8+9!

3) Lekarzy ortopedów i nie tylko zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu zatytułowanym: „Choroba zwyrodnieniowa stawów kolanowych, program leczenia i sugestie”. W jego trakcie będziemy omawiać zagadnienia związane z problematyką choroby zwyrodnieniowej. Zaprezentowane zostaną również nowoczesne metody przeciwdziałania osteoporozie. Za uczestnictwo w kursie otrzymacie Państwo 5 punktów edukacyjnych potwierdzonych przez Okręgową Izbę Lekarską w Łodzi.

4) Firma mdh zostanie sponsorem koreańskiej kadry skoczków narciarskich! Zachwyceni ich wieloletnimi startami w niezmienionym składzie w Pucharze Świata postanowiliśmy wesprzeć dzielnych Koreańczyków, dostarczając im sprzęt ortopedyczny, pomocny na wypadek odniesienia licznych kontuzji, na których wystąpienie są narażeni. Co ciekawe, Koreańczycy dowiedzieli się o nas dzięki ? artykułowi na niniejszym blogu, poświęconemu problemom ze stawem skokowym naszego Kamila Stocha.

Powyższa informacja jest wyłącznie primaaprilisowym żartem z naszej strony. Niestety, musimy zdementować tę wieść, która (przynajmniej na tę chwilę) nie ma pokrycia w rzeczywistości. Tym samym nasza współpraca ze światem sportu pozostaje na niezmienionym, opisywanym już poziomie.

5) Wszystkim czytelnikom naszego bloga chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze wielkanocne życzenia, odpoczynku, Świąt spędzonych w gronie rodzinnym, w radosnej atmosferze i oby przy lepszej pogodzie – żeby śnieg i deszcz nie były przyczynami kontuzji, po których konieczne byłoby korzystanie z ortez.

kartka mdh wielkanoc

Pozdrawiamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*