Najwyższa jakość dzięki współpracy

Jako lider branży posiadamy własne komórki naukowo-badawcze, produkcyjne i rozwojowe. Nieustannie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań z zakresu rehabilitacji i ortopedii, udoskonalając jednocześnie procesy produkcji i sprzedaży. Naszym założeniem jest dostarczanie Klientom najwyższej jakości rozwiązań. Dlatego też ściśle współpracujemy z fundacjami i klubami sportowymi, których podopieczni i zawodnicy otrzymują do testowania nasze nowe produkty. Ich opinie stanowią dla nas jeden z głównych wyznaczników, czy dany produkt nadaje się do zaoferowania go szerokiemu gronu odbiorców. Nawet najlepsze bowiem testy laboratoryjne nie są w stanie udostępnić nam tych informacji, które uzyskujemy od osób mających okazję bezpośrednio wypróbować nasz sprzęt. A przecież nade wszystko naszym celem pozostaje dobro pacjenta.

Współpracę we wspomnianym zakresie można rozpatrywać dwutorowo, zgodnie z dwoma kierunkami oferowanych przez nas produktów. Testowanie sprzętu rehabilitacyjnego jest możliwe dzięki kontaktom z fundacjami, których beneficjentami są osoby niepełnosprawne. Nasze produkty trafiają do placówek opiekuńczych, gdzie niepełnosprawni podopieczni fundacji mają możliwość nieograniczonego korzystania z nich. Z kolei w naszą stronę wędruje „towar” uznawany w dzisiejszych czasach za najcenniejszy, a więc informacja. To właśnie dzięki feedbackowi ze strony samych zainteresowanych możemy nieustannie udoskonalać oferowany przez nas sprzęt. Z kolei z punktu widzenia współpracujących z nami pacjentów i fizjoterapeutów, kluczową zaletą takiego rozwiązania jest możliwość korzystania z najnowszych osiągnięć naszego zespołu projektowego.

W przypadku ortopedii sytuacja wygląda bardzo podobnie, jednak testy oparte są na współpracy z klubami sportowymi, które otrzymują od nas sprzęt ortotyczny, pozostający do dyspozycji reprezentujących je zawodników. Nasz sprzęt na przestrzeni lat testowali siatkarze, szczypiorniści, piłkarze, a nawet snowboardziści. W chwili obecnej mamy umowę o stałej współpracy z klubem Master Pharm Budowlani Łódź S.A., dzięki której nasze ortezy są testowane przez rugbistów. Dostarczając sprzęt sportowcom pomagamy im w powrocie do pełnej dyspozycji po kontuzjach, w zamian uzyskując źródło wiedzy (kadra zawodnicza, trenerzy, fizjoterapeuci), tak przydatne przy tworzeniu nowych oraz udoskonalaniu już istniejących produktów.

Społeczne zaangażowanie naszej firmy nie ogranicza się do kooperacji o charakterze bilateralnym. Angażujemy się również we wspieranie osób niepełnosprawnych, czego przykładem jest fakt partnerowania Fundacji Jedyna Taka, która m.in. organizuje wybory Miss Polski na wózkach inwalidzkich. Od długiego czasu wspieramy również Fundację Balian, która prowadzi drużynę rugby na wózkach. O możliwości wsparcia obu fundacji 1% podatku wspominaliśmy już w jednym z poprzednich artykułów.

Pozdrawiamy

Fundacja Balian, Fundacja Jedyna Taka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*