Domowe sposoby na bóle pleców – skorzystaj z oferty Qmed!

Ból pleców choć raz w życiu spotkał chyba każdego. A większość z nas zmaga się z nim od czasu do czasu. Niestety, żyjemy w czasach, które nie sprzyjają zdrowiu naszych kręgosłupów. Siedzący tryby pracy, nadwaga, brak odpowiedniej aktywności fizycznej. Często zdarza nam się je przeciążać, czego konsekwencją są dolegliwości bólowe. Na szczęście, o ile nasz stan nie jest poważny, można pomóc sobie domowymi sposobami, stosując podręczny sprzęt rehabilitacyjny, który znajdziesz w ofercie Qmed. Sprawdź teraz, jak możesz poradzić sobie z bólem pleców, dzięki naszemu asortymentowi.

Qmed Duo Ball – mini wałek rehabilitacyjny do masażu

Qmed Duo Ball to doskonały sposób na przeprowadzenie samodzielnego masażu pleców w zaciszu własnego domu. Dzięki specjalistycznej konstrukcji wałek pozwala swobodnie masować mięśnie przykręgosłupowe, nie naciskając jednocześnie na same kręgi. Takie rozwiązanie gwarantuje prawidłową technikę masażu i zapobiega uszkodzeniom kręgosłupa, jednocześnie skutecznie rozluźniając mięśnie i powięzi. Wałek naciska również odpowiednio na punkty spustowe na plecach, czego efektem jest natychmiastowe rozluźnienie napiętych miejsc i ulga w bólu.

Co zyskujemy, dzięki regularnemu stosowaniu Qmed Duo Ball? Oprócz tego, że wałek pomaga pozbyć się napięcia mięśni i bólu pleców, niweluje również uczucie zmęczenia i podnosi poziom naszej witalności. Polecany jest do stosowania przez osoby pracujące długotrwale w pozycji stojącej lub siedzącej. Stanowi również świetne rozwiązanie dla osób regularnie trenujących. Masaż po treningu pozwoli bowiem uchronić się przed dokuczliwymi zakwasami. Za pomocą naszego wałka rehabilitacyjnego do masażu można również masować ręce i nogi. Jest więc on uniwersalnym narzędziem rehabilitacyjnym, po które możesz sięgnąć w każdym momencie.

Qmed Standard Roller – efektywny automasaż całego ciała

W ofercie Qmed znajdziesz także klasyczny duży wałek bez wgłębień do automasażu, który pozwoli Ci na efektywne i samodzielne wymasowanie całego ciała bez konieczności ruszania się z domu. Qmed Standard Roller polecany jest do masażu pleców, nóg i rąk. Dzięki swojej ergonomicznej konstrukcji jest bardzo łatwy w użyciu. Wystarczy położyć się na nim i przetaczać swoje ciało, odpychając się stopami od podłoża. Masaż odbywa się z użyciem ciężaru naszego ciała. Doskonale relaksuje i odpręża oraz niweluje wszelkie napięcia mięśniowe i powięziowe.

Regularne stosowanie Qmed Standard Roller może złagodzić dolegliwości bólowe, zredukować stres oraz dodać nam energii do codziennego działania. Urządzenie poleca się szczególnie osobom nadmiernie zestresowanym, prowadzącym siedzący tryb życia, a także sportowcom, którzy pragną przyspieszyć regenerację mięśni i chcą zapobiec kontuzjom.

Warto podkreślić, że zarówno Qmed Duo Ball, jak i Qmed Standard Roller to świetne pomysły na prezent. Jeśli masz w swoim otoczeniu bliską osobę, która skarży się na przewlekłe bóle mięśni, podarowanie jej takiego wałka będzie strzałem w dziesiątkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*