Qmed Massage Roller – profesjonalny masaż stóp we własnym domu

Masaż to jedna z najskuteczniejszych, a zarazem najprzyjemniejszych form rehabilitacji. Stosuje się ją zarówno u osób zdrowych, w przypadku nadmiernego napięcia mięśni, jak i ciepiących na różnego rodzaju schorzenia narządu ruchu. W zależności od rodzaju masażu, przy jego pomocy można przyspieszyć regenerację nadwyrężonych mięśni, stawów, a nawet narządów wewnętrznych organizmu. Ponadto masaż odpręża, relaksuje, uwalnia nadmierny stres i przywraca nam energię. Co jednak, kiedy nie jesteśmy w stanie udać się do masażysty ze względu na brak czasu lub pieniędzy? Nic straconego, dzięki Qmed możemy przeprowadzić efektywny automasaż w zaciszu własnego domu. Wystarczą do tego odpowiednie akcesoria. Sprawdź teraz, co znajdziesz w ofercie Qmed!

Masażer do stóp – Qmed Massage Roller

Automasaż stóp to bardzo efektywna forma relaksu. Na podeszwowej stronie stóp znajdują się bowiem punkty, które odpowiednio stymulowane poprawiają funkcjonowanie konkretnych części i narządów naszego ciała. Mówi o tym refleksologia, gałąź medycyny alternatywnej, która zajmuje się poprawą zdrowia pacjentów, właśnie poprzez odpowiednie uciskanie konkretnych punktów na stopach, dłoniach lub twarzy. Najwięcej jednak połączeń, tzw. refleksów, znajduje się na stopach, a te prawidłowo stymulowane, mogą korzystnie wpłynąć na samopoczucie całego organizmu.

Nasz nowocześnie zaprojektowany masażer do stóp umożliwia samodzielne wykonanie takiego masażu bez konieczności wychodzenia z domu czy pomocy osób trzecich. Wystarczy położyć bosą stopę lub w skarpetce na rollerze i przesuwać nim do przodu i do tyłu, tak by wypustki obecne na urządzeniu masowały całą powierzchnię podeszwy. Sami regulujemy siłę nacisku. Im mocniej dociśniemy stopę, tym mocniejszy będzie efekt masażu.

Qmed Massage Roller – stworzony dla ulgi Twoich stóp

Qmed Massage Roller został ergonomicznie zaprojektowany. Dzięki praktycznym kółkom możemy swobodnie masować stopy na każdej powierzchni. Z kolei wypustki masażera posiadają nieprzypadkowy kształt i ułożenie, co zapewnia najlepszą stymulację wszystkich najważniejszych punktów podeszwy.

Roller polecamy jest szczególnie osobom pracującym długotrwale w pozycji stojącej, a także cierpiącym na różnego rodzaju wady stóp wywołujące ból. Masażer pomoże rozluźnić mięśnie i złagodzi dolegliwości bólowe. Przy pomocy urządzenia, można również masować łyki, dłonie czy przedramiona.

Qmed Massage Roller – gdzie kupić?

Masażer do stóp Qmed Massage Roller dostępny jest w każdym sklepie ze sprzętem rehabilitacyjnym MDH, a także w naszym sklepie internetowym. Sprezentuj go sobie już dziś lub podaruj bliskiej Ci osobie, która potrzebuje odrobiny relaksu. Qmed Massage Roller to świetny pomysł na prezent.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*