II tura dofinansowań zakupu wózków elektrycznych w ramach programu Aktywny Samorząd

Trwa II tura realizacji dofinansowań zakupu wózków o napędzie elektrycznym w ramach programu Aktywny Samorząd, o którym szerzej pisaliśmy tutaj. W związku z tym, jako wiodąca firma z zakresu sprzętu rehabilitacyjnego i pomocniczego, pragniemy Państwa zaprosić do zapoznania się z naszą ofertą, a także zachęcić Państwa do współpracy.

W naszej działalności kluczową rolę odgrywa właśnie sprzedaż skuterów i wózków elektrycznych dla osób niepełnosprawnych. Dzięki zaangażowaniu naszych ekspertów, ciężkiej pracy oraz szerokiej ofercie, dopasowanej do różnej wysokości dofinansowań, mdh od wielu lat jest czołowym dostawcą pojazdów elektrycznych na rynku polskim, jak również na wielu rynkach zagranicznych. Jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem legendarnej niemieckiej marki Meyra, która posiada blisko 80-letnią tradycję w produkcji wózków elektrycznych, manualnych oraz skuterów.

Nikomu nie trzeba przedstawiać tak kultowych wózków, jak Optimus II, który jest najlepszym wózkiem terenowym w swojej klasie, czy wózków z rodziny Ichar, wśród których brylują model Mc3 z centralnie amortyzowaną ramą oraz słynące ze swojej długowieczności skutery Cityliner 412 i 415. Należy pamiętać, że wszystkie oferowane przez nas wózki elektryczne są produkowane tylko i wyłącznie w Niemczech, co ma wpływ na ich jakość i niezawodność.

Pragniemy również zachęcić Państwa do zapoznania się z pozostałymi wózkami z naszej oferty. W większości przypadków są one doskonale znane i cieszą się Państwa uznaniem – tak jak model De Luxe, czyli najtańszy wózek multipozycyjny sterowany w pełni elektrycznie z joysticka, Hero Stand Up, pozwalający na elektryczną pionizację pacjenta oraz bijący rekordy sprzedaży wózek Modern. Do tej znamienitej grupy dołączył w tym roku nowy model o nazwie De Luxe lift, który oprócz pełnej elektryki został wyposażony również w windę.

W naszej ofercie znajduje się obecnie łącznie 15 modeli wózków w niezliczonej liczbie możliwych konfiguracji wyposażenia oraz 6 modeli skuterów o różnych gabarytach, wyposażeniu i mocy. Proponujemy bardzo konkurencyjne warunki współpracy, najlepszy stosunek ceny do jakości oraz wysokie rabaty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: http://www.mdh.pl/elektryczne-wozki-inwalidzkie oraz do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi.

Pozdrawiamy

De Luxe lift

Nasza tegoroczna nowość – wózek elektryczny De Luxe lift

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*