Sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci – pomoc w przekraczaniu własnych granic

Rehabilitacja może być procesem długim, trudny i bolesnym dla dorosłych, a cóż dopiero dla dzieci, które od początku swojego życia muszą dzielnie walczyć ze swoimi chorobami. Walczą także ich rodzice, wkładając energię, pieniądze, czas i emocje w proces zdrowienia swoich pociech. To właśnie dla nich – dla dzieci i rodziców stworzyliśmy ofertę specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci.

Dziecięcy bohaterowie walczą o zdrowie!

W ofercie sklepu Vitea Care mamy niezwykły pionizator mobilny Baby Hero łączący w sobie także zalety wózka inwalidzkiego. To niezwykle komfortowe rozwiązanie wspomoże zarówno proces poruszania, jak i wstawania. Zaletą produktu jest wysoki stopień bezpieczeństwa użytkowania, który zapewniają pasy stabilizujące tułów i nogi. Na bezpieczeństwo wpływają także dodatkowe przednie kółka stabilizujące oraz hamulce ręczne. Pionizator można dowolnie regulować, by dziecko miało zapewniony jak największy komfort.

Rehabilitacja pod tęczą

Do rehabilitacji dzieci z MPD, przepukliną oponowo-rdzeniową, uszkodzeniami CUN, czy dystrofiami mięśniowymi polecamy urządzenia multifunkcyjne Rainbow oraz Spring. Konstrukcje tych produktów pozwalają na pionizację, a także przyjęcie pozycji siedzącej, leżącej i pośrednich. Urządzenia te wykonane są z drewna, a ich design jest bardzo przyjazny dzieciom. Wesołe rysunki mogą sprawić, że będą pozytywnie kojarzyły te sprzęty rehabilitacyjne. Oba produkty można swobodnie regulować, dostosowując je do indywidualnych potrzeb terapeutycznych dziecka.

Bingo to fotelik rehabilitacyjny o bardzo przyjaznym wyglądzie. Przeznaczony jest do rehabilitacji dzieci ze schorzeniami układu nerwowego, mających problem z samodzielnym siedzeniem. Dzięki  szerokim możliwościom regulacyjnym fotelik może być stosowany zarówno przez dzieci z obniżonym napięciem mięśniowym, jak i tych z problemami wzmożonego napięcia mięśniowego. Do urządzenia dołączona jest kamizelka stabilizująca klatkę piersiową. Wszystkie koła jezdne fotelika są zaopatrzone w blokadę.

Wszystkie kolory rehabilitacji

Chociaż sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci dostępny w Vitea Care jest kolorowy i przyjemny dla oka, wiemy, że proces rehabilitacji nie zawsze jest radosny. Doceniając trud pracy wszystkich pacjentów, a przede wszystkim tych najmłodszych, oferujemy im produkty najwyższej jakości. Mamy nadzieję, że dodadzą im sił i wspomogą w codziennym przełamywaniu własnych barier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*